Unikátne spojenie robotického a centrálneho vysávača

Ako to funguje

ROBÒ TR800 je prvý a jediný robotický vysávač s automatickým odvodom povysávaného prachu a nečistôt pomocou systému centrálneho vysávania. Toto všetko je možné vďaka unikátnej parkovacej základni, ktorá vykonáva automatické čistenie kefiek a vyprázdňovanie prachu a nečistôt pomocou napojenia na systém centrálneho vysávania. Naviac okrem vysávania disponuje možnosťou mokrého umývania podláh vlhčeným mopom. Stačí prehodiť odpadovú nádobu za nádržku s čistiacim prostriedkom.

Automatické vyprázdňovanie prachu s pripojením k centrálnemu vysávaču

Na konci práce sa Robo vráti do samočistiacej základne, postaví sa na kontakty nabíjacej základne a zaháji vlastné vnútorné samočistenie. Tým sa automaticky aktivuje proces, ktorý otáča hlavnou valčekovou kefkou a spôsobuje, že sa centrálna vysávačová jednotka zapne na dostatočne dlhú dobu, aby bolo zaistené celkové vyprázdnenie odpadovej nádobky, vyčistenie filtrov a kefiek. Špeciálny vnútorný deflektor v kombinácii s exkluzívnym systémom s prietokovým prúdom zaisťuje, že nádoba na prach Robo zostane vždy čistá a robot tak bude po nabití pripravený na ďalšie použitie. Takto sa úplne vyhnete kontaktu s prachom.

Kompatibilný so všetkými centrálnymi vysávačmi

ROBÒ TR800 je perfektným doplnkom akéhokoľvek nového alebo súčasného centrálneho vysávačového systému. Jeho automatická základňa s technológiou Plug nad Play je kompatibilná so všetkými vysávačovými zásuvkami v domácnosti. Najlepší domáci pomocník je ten, ktorého prítomnosť nevnímate. ROBÒ TR800 môžete aktivovať na diaľku vďaka špeciálnej aplikácii. Môžete naprogramovať jeho upratovanie kedykoľvek v priebehu dňa a nechať ho voľne vysávať v úplnej autonómii a v úplnom tichu, aj keď doma nikto nie je. Jeho batéria zaisťuje dlhú životnosť. Tubo Robo je skutočne dokonalý pomocník. Robotický vysávač ROBÒ TR800 je možné ovládať prostredníctvom tlačidiel, cez ovládač, cez aplikáciu (iOS alebo Android), alebo s kompatibilnými asistentami.

Máte záujem o naše produkty?

Kde nás nájdete?