Ako to funguje?

Ako funguje Tubo ROBÒ TR800

Robotický vysávač ROBÒ TR800 je jediný robotický vysávač, ktorý vďaka špeciálnej základni umožňuje automatický odvod povysávaného prachu a nečistôt pomocou systému centrálneho vysávania. Nielenže automaticky odvedie nečistoty preč z odpadovej nádoby, ale zároveň vykonáva aj čistenie kefiek. Ale ROBÒ TR800 ide ešte ďalej – okrem vysávania disponuje možnosťou mokrého mopovania. Na to postačí vymeniť odpadovú nádobku za nádrž s čistiacim prostriedkom a o všetko ostatné sa už potom postará Robo.

Po ukončení upratovania sa vráti do samočistiacej základne, postaví sa na kontakty nabíjacej základne a zaháji vlastné vnútorné samočistenie a nabíjanie. Po napojení sa automaticky spustí proces, ktorý otáča hlavnou valčekovou kefkou a spôsobuje, že sa centrálna vysávačová jednotka zapne na dostatočne dlhú dobu, aby bolo zaistené celkové vyprázdnenie odpadovej nádobky, vyčistenie filtrov a kefiek. Špeciálny vnútorný deflektor v kombinácii s exkluzívnym systémom s prietokovým prúdom zaisťuje, že nádoba na prach ROBÒ zostane vždy čistá a robot tak bude po nabití pripravený na ďalšie použitie. Takto sa úplne vyhnete kontaktu s prachom.

Naviac je kompatibilný so všetkými centrálnymi vysávačmi a je možné ho i dodatočne nainštalovať k súčasnému centrálnemu vysávačovému systému. Vďaka tomu je skvelým doplnkom akéhokoľvek nového alebo súčasného centrálneho vysávačového systému. Jeho automatická základňa s technológiou Plug and Play je kompatibilná so všetkými vysávačovými zásuvkami v domácnosti.

Máte záujem o naše produkty?

Kde nás nájdete?