TUBO ROBÒ TR800

Využitie nájde v každej domácnosti ako klasický robotický vysávač pre rýchle upratovanie, alebo je možné zapnúť program mokrého mopovania pre dokonalé upratanie hladkých podláh.

Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete:

  • Zahájiť alebo dokončiť čistenie aj keď ste mimo domu
  • Prezrieť si históriu čistiacich cyklov
  • Nastaviť plán čistenia (denný alebo týždenný)
  • Upraviť sací výkon
  • Upraviť množstvo vody uvoľnenej behom mopovania
  • Povoliť alebo zakázať funkciu automatického samočistenia
  • Vyhľadať Robo, pokiaľ sa nevráti do samonabíjacej stanice
  • Vybrať čistiaci režim

Šikovná navigácia

Pomocou magnetickej bariéry môžete vymedziť priestor, do ktorého nebude mať Robo prístup.

Komplexné čistenie

Robo má niekoľkostupňovú filtráciu. Vzduch sa filtruje cez penový filter a vysokoúčinný HEPA filter. Nahromadené nečistoty a prach z nádobky sa automaticky odsajú po skončení upratovania do centrálneho vysávača. Vďaka tomuto spojeniu budete mať vždy čistý domov.

Proti malým roztočom a alergénom

Sacia sila a presnosť kefiek na čistenie okrajov Robo vám umožní odstrániť aj tie najmenšie nečistoty, ako sú omrvinky alebo zvieracie chlpy. V ovzduší domácnosti tak nebudú žiadne potenciálne alergény.

Technológia bez prekážok

Robo patrí medzi najlepšie robotické vysávače. Je vybavený ochrannými senzormi proti pádu a nárazu do prekážok, ktoré včas identifikujú schody, prekážky a nebezpečné oblasti.

Vhodný na každý povrch

Jeho kolieska zvládnu jazdu na každom povrchu a špirálové kefky z nich pozametajú a odsajú všetky nečistoty. Robo zvláda dlažby, vinyl, linoleum, koberce a prechádza cez podlahové lišty.

Univerzála kefka pre akýkoľvek povrch

Hlavná kefka so štetinami a gumovými stierkami má špirálový tvar, ktorý bráni navíjaniu vlákien, vlasov a pod. Pri automatickom čistení centrálnym vysávačom sa kefka pootáča, aby sa z nej odsalo čo naviac nečistôt.

Integrované stieranie a umývanie podláh

Aby Robo mohol za vás aj poumývať podlahy, stačí vymeniť nádobku na prach za nádobku na vodu s mopom. Samotný mop môžete opakovane vyprať v automatickej práčke.

Máte záujem o naše produkty?

Kde nás nájdete?