Tuborobolider

TUBÒ ® ROBÒ TR900L

Nestrácajte čas! S týmto robotickým vysávačom už nebudete musieť nič robiť, pretože sa sám vyčistí vďaka automatickej základni, ktorá z neho po upratovaní odsaje všetky povysávané nečistoty do systému centrálneho vysávania. S TUBÒ ROBÒ je možné nielen vysávať, ale aj umývať podlahy.

Nový robotický vysávač TUBÒ ROBÒ KTR900LA je vďaka základni Plug & Play jediný robotický vysávač, ktorý je možné napojiť do systému k centrálnemu vysávaču. Vďaka tomu je tento robot neoceniteľným a úplne samostatným pomocníkom pri upratovaní vašej domácnosti. Je kompatibilný so všetkými systémami centrálneho vysávania.

Vytvorte si 3D mapu vašej domácnosti

Dôležitou novinkou pri novom modeli TR900 je systém laserového mapovania priestoru, na ktoré využíva senzory LIDAR. Robot si dokonale naskenuje miestnosti a následne si vytvorí a uloží veľmi podrobnú mapu vašej domácnosti vrátane stien, prekážok, dverí a nábytku. Vďaka tomu sa robotický vysávač pohybuje veľmi inteligentne a zvolí najrýchlejšiu a najefektívnejšiu trasu vysávania. Okrem laseru je tiež vybavený senzormi proti pádu a nárazu, vyhne sa schodom a ďalším prekážkam. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je ešte výkonnejší a vďaka laserovému systému inteligentnejší.

Vďaka dvom špeciálnym bočným kefkám zvládne precízne upratať aj v rohoch miestností. Hlavná kefka je vyrobená z dvoch materiálov a je vybavená dvoma rôznymi typmi štetín, vďaka ktorým robotický vysávač dokonale vysaje všetky typy povrchov.

Môžete si nastaviť/vybrať z troch režimov vysávania:

1) SMART (kompletné upratanie miestností)
2) AREA (upratanie jednej alebo viacerých miestností)
3) SPOT (lokálne a dôkladné upratanie oblasti vo veľkosti 1,5 m2)

Ak sa stane, že sa robotický vysávač v priebehu upratovania vybije, vráti sa do nabíjacej stanice a po nabití bude následne pokračovať v upratovaní tam, kde predtým prestal.

Nová funkcia Carpet Power Boost zaistí, že keď sa robotický vysávač počas upratovania dostane na koberec, automaticky sa prepne na najvyšší sací výkon, aby zabezpečil dokonalé vysávanie.

Viac informácií o novom modeli nájdete v našom letáku.
Titulka ROBO900

Máte záujem o naše produkty?

Kde nás nájdete?